Beşiktaş’ta yeni yıl coşkusu Edis ve Ozan Doğulu ile yaşandı

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen Edis ve Ozan Doğulu konserleriyle, vatandaşlar 2022’ye merhaba dedi.

Beşiktaş Belediyesi, 2022’ye Barbaros Meydanı’nda gerçekleştirilen Edis ve Ozan Doğulu konserleriyle merhaba dedi. Edinilen bilgilere göre; konserde yoğun kalabalık oluşurken Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “2022 yılının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, yeni yılınızı kutluyorum.” dedi.

Öte yandan Edis, Twitter hesabında Başkan Akpolat’ın paylaşımını kendi hesabında paylaşarak kalp ifadesi bıraktı.

Yılbaşına özel Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda, Beşiktaş Belediyesi, Getir, Akmerkez ve +1’in katkılarıyla Ozan Doğulu ile Edis konser verdi. Yeni yılı, yeni umutlarla karşılayamaya hazırlanan vatandaşlar, Edis ve Ozan Doğulu’nun sahne aldığı gecede, sanatçıların performanslarıyla 2022’ye coşkuyla girdi.

Ozan Doğulu’da kendi Twitter hesabında Beşiktaş Belediyesi’nin paylaşımlarını paylaşarak, şu ifadelere yer verdi:

“Dün akşam yeni yıl coşkusunu Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda benimle paylaşan, emek veren herkese teşekkürler. Unutulmaz performanslardan biriydi”

Kutlama etkinlikleri 18.00’de Barbaros Meydanı’nda yılbaşı korteji ve Meltem Özkan& Kerem Kaya DJ performanslarıyla başladı. Ardından 21.00’de Ozan Doğulu DJ performansını sergiledi.

Saatler 23.00’ü gösterdiğinde ise Edis konser alanını dolduran tüm vatandaşlar için sahne aldı. Sevilen şarkılarını meydanı dolduran binlerce vatandaş için seslendiren ünlü pop sanatçısı Edis, saatler 23.59’u gösterdiğinde alandaki vatandaşlarla birlikte geri sayımı başlattı ve 2022 yılına Beşiktaş’ta merhaba dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51119 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

1 yorum

  1. Rıza başkan ben popüler kültüre karşı biriyim. Ama yılbaşı gecesi de senfoni çalınmaz. Onun için teşekkürler. Kültür merkezlerinde çağdaş müziklere yer verirseniz tarihe geçersiniz. Saygılar.

Yorumlar kapatıldı.