Akpolat vatandaşları uyardı!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, İstanbul’da Salı akşamına kadar etkisi sürecek olan lodosa karşı vatandaşları uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarından sonra lodos, İstanbul’da etkisini gösterdi. Beşiktaş Sahili’nde etkili olan lodosla beraber yükselen dalgalar kıyıya vurdu. Dolmabahçe Sahili’nde lodosun etkisiyle dalgalar yükselerek kıyıya vurdu. İstanbul Şehir Hatları, Beşiktaş – Adalar ve Bostancı-Karaköy-Kabataş seferlerinin iptal edildiğini açıkladı.

“Lodos ve yoğun yağışa karşı önlemlerimizi aldık”

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Salı akşamına kadar etkisini gösterecek Lodos ve yoğun yağışa karşı önlemlerimizi aldık, ekiplerimiz görev başında. Acil durumlarda 444 44 55 numaralı Çözüm Merkezimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.”

Öte yandan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Esenyurt’ta şiddetli fırtına nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50917 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.