Başkan Rıza Akpolat’tan LÖSEV’e anlamlı ziyaret

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Lösemili Çocuklar Vakfı’nı ziyaret etti.

Beşiktaş ilçesinde bulunan Lösemili Çocuklar Vakfı’na geleneksel ziyaretini gerçekleştiren Başkan Rıza Akpolat, LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön ve LÖSEV İl Koordinatör Yardımcısı Ayşe Ertuğrul ile birlikte gerçekleşen ve planlanabilecek çalışmalarla ilgili sohbet etti. Akpolat Lösemili çocuklara her zaman her konuda destek vereceklerini belirtti. Zuhal Ön de Beşiktaş Belediyesi’nin kendilerine vermiş olduğu destekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek Başkan Akpolat’a teşekkür etti.

“TÜM KOMŞULARIMI LÖSEV’E DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM”

LSV dükkanı ziyaret ederek alışveriş yapan Başkan Akpolat bütün komşularını LÖSEV’e destek olmaya davet etti ve şunları söyledi:

“Bugün LÖSEV’deyiz. Her sene olduğu gibi ziyaretimizi gerçekleştirdik. 2-8 Kasım haftası, Lösemili çocuklar haftası ve aynı zamanda LÖSEV’in 23 Kuruluş yıl dönümü, biz de bu vesilesiyle buradayız. Lösemiye karşı toplumsal farkındalığı artırmak için çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızın mücadele ruhu bizim en büyük umudumuz. Her zaman çocuklarımızın yanlarında olacağız. Bütün komşularımı LÖSEV’i ziyaret etmeye ve LÖSEV’i desteklemeye davet ediyorum.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın