Duran minibüsü fark etmeyen sürücü önündeki minibüse çarptı

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Medyada yer alan haberlere göre; Kaza, TEM-Levent Bağlantı Yolu’nda saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, TEM –Levent Bağlantı Yolu’nda henüz bilinmeyen bir nedenle minibüs durdu. Arkadan gelen minibüs şoförü duran minibüsü fark etmeyince arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle öndeki minibüsün şoförü yaralandı. Yaralı şoför için ambulans çağrıldı. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekibi yaralı sürücüyü ambulansa alarak hastaneye kaldırdı. Kaza nedeniyle iki minibüste de hasar meydana geldi. Kaza nedeniyle trafikte yoğunluk olurken, minibüslerin kaldırılması için çalışma başlatıldı. Kaza nedeniyle trafik tek şeritten kontrollü olarak veriliyor.

“DURAN MİNİBÜSÜ FARK ETMEDİM”

Kaza yapan minibüs şoförü Ali Akdeniz “Ben yolun sağ tarafından geliyordum. Bir anda burada duran arabayı fark etmedim. Biraz açıktan aldım herhalde. Minibüsü fark edince arkadan vurmuş oldum. Her şey birkaç salise içinde oldu. Duran minibüsü fark etmedim. Yaralı sürücüyü ambulansla hastaneye götürdüler” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50904 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.