Her evin, işyerinin ve mahallenin ihtiyaçlarını anında gideriyorlar

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş’ta vatandaşların sorunları anında çözüme kavuşuyor. Beşiktaş Belediyesi’nden edinilen bilgilere göre; Beşiktaş Saha Çözüm Ekibi; bir hafta boyunca; 3 bin 274 hane, 354 iş yeri ve kamusal alanı ziyaret etti. Toplam 3 bin 628 noktada Beşiktaş halkıyla buluştu.

Beşiktaş Saha Çözüm Hareketi; 98.35 maske ve 4.27 dezenfektan dağıttı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat; Beşiktaş’ta katılımcı demokrasiyi hayata geçirmek ve tüm komşularımız tarafından benimsenmesini sağlamak amacıyla uygulamalarına bir yenisini daha eklediklerini ifade ederek; sorunlara hızlı ve yerinde çözüm üretme yolunda çok büyük bir adım atarak, Beşiktaş Saha Çözüm Hareketi başlattıklarını dile getirdi. Başkan Akpolat; “Saha Çözüm ekibimizle beraber, Beşiktaş’ta her hafta bir mahallemizi ziyaret ediyoruz. Komşularımıza hem hijyen malzemeleri iletiyor hem de fikir ve taleplerine kulak veriyoruz. Yürünmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmıyoruz; bırakmayacağız.

Hep söylediğimiz gibi; Beşiktaş’ta birlikte varız! Beşiktaş için sahadayız!” Beşiktaş Saha Çözüm Hareketi, sorunları ve çözümleri yerinde oluşturan özelliğiyle örnek bir çalışma olarak vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, yerinde demokrasi, yerinde paylaşım ve ortaklaşma ve dayanışma işe bu zorlu süreci atlatacaklarını dile getirdi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50756 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.