Beşiktaş’ta da dükkanı bulunan Midyeci Ahmet’in midyelerinde böcek mi çıktı!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Sosyal medya hesaplarında kendisini “Midyenin Efendisi” olarak lanse eden müşterileri arasında yaptığı çekilişle araba hediye eden Midyeci Ahmet hakkında, midyelerin içinden böcek çıktığına dair resimler şok etkisi yarattı.

Edinilen bilgilere göre; sikayetvar.com sitesine gelen şikayetler arasında, Beylikdüzü Şubesine giden bir grubun gelen midyeleri açması ile birlikte içlerinden böcek çıkması şok etkisi yarattı. 

İŞTE GELEN O ŞİKAYET

Midyeci Ahmet Beylikdüzü şubesinde arkadaşlar ile beraber yemek yedik. Eve de ayrıca paket yaptırdık. Resimlerde görüldüğü gibi midyenin içinden böcek çıktı. (sanırım hamam böceği) mekanda yemek yerken karanlıkta anlayamadık belki yediklerimizde de böcek vardı. Ben ve arkadaşlarım, tüm çevrem Midyeci Ahmet’in müşterisi olarak böyle bir durumla karşılaştığımıza çok üzüldük, böyle büyük ve dahada büyüyecek olan firmaya yakıştıramadık. 

En sevdiğim midyeden sayesinde soğudum, bundan sonra ne ben ne çevrem kesinlikle yemeği düşünmüyoruz. Bu konuyu kendilerine ilettim fakat bakma gereği bile duymadılar. Buradan yazmak istedim. Çünkü insan sağlığı bu kadar hafife alınmamalı. Gerekli denetlemenin yapılmasını önemle rica ediyorum.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

www.besiktas.com.tr

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.