Erdinç Acar eski eşini rahatsız eden iş adamını dövdü

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Hande Demir ile Erdinç Acar, 2006 yılında nikah masasına oturmuş, 2010’da boşanmıştı. 2011’de ikinci kez evlenen ve üç çocuğu olan çift, 10 Temmuz’da Beykoz Adliyesi’nde tek celsede anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Erdinç Acar’ın, çocuklarının annesini ısrarla rahatsız eden iş insanı M.Ö.’yü Ulus’ta bir mekanda görünce dövdüğü iddia edildi.

Edinilen bilgilere göre; geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşen kavganın perde arkası şöyle:

“M.Ö. geçen ocak-şubatta evli olduğu dönemde Hande Demir’e çicekler, hediyeler göndermiş. ‘Bir kahve içelim, beni tanı. Pişman olmayacaksın’ şeklinde mesajlarla taciz etmiş. Sosyetik güzel, hâlâ sakladığı bu mesajları eşine göstermiş. Erdinç Acar haliyle çok kızmış ve M.Ö.’yü sert bir dille uyarmış.

BODRUM’DA YOLUNU KESMİŞ

Hande Demir’i adım adım takip eden, üstelik evli olan M.Ö., soluğu Bodrum’da alıp sosyetik güzelin karşısına çıkmış. İlişki için bir şans istemiş. Yüz bulamayınca, Hande Demir’in Cevdet Taşçeken ile görüntülerini medyaya sızdırmış. Hande bakmış ki, sıkıntı gittikçe büyüyor; durumu hem M.Ö’nün eşine, hem de eski eşi Erdinç Acar’a bildirmiş.

“BURAYI ÇABUK TERK ET”

Erdinç, Ulus’da bir mekanda karşılaştığı M.Ö.’yü “Burayı çabuk terk et” diye uyarmış. M.Ö. karşı çıkınca kafa atmış. Ardından ağabeyi Erdal Acar ve korumaları ile birlikte dövmüşler. M.Ö. daha sonra Erdinç Acar’a ortak tanıdıkları vasıtasıyla özür mesajı göndermiş.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51123 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.