Beşiktaş’ta personele afet eğitimi

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, afet ve acil durumlarda vatandaşlara daha nitelikli hizmet sunulması için belediye personeline Afet Yönetim Merkezi tarafından verilen afet eğitimi sonrası sertifikalarını takdim etti. Eğitimi başarıyla geçen personeli tebrik eden Başkan Rıza Akpolat, her türlü afete karşı tam donanımlı bir şekilde hizmete devam edeceklerini belirtti.

Beşiktaş Belediyesi’nde kurum içi eğitimler farklı alanlarda devam ediyor. Personeline birçok eğitim hizmeti sağlayarak vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmalar gerçekleştiren Beşiktaş Belediyesi, bu kapsamda çalışanlara Prof. Dr. Aykut Barka Deprem Parkı’nda ‘Afet Eğitimi’ programı düzenledi. Eğitimi başarıyla geçip sertifika almaya hak kazanan personeli tebrik eden Başkan Rıza Akpolat çalışanlara sertifikalarını kendisi takdim etti.

Afet ve acil durumlara karşı hazırlıklı olmanın önemine değinen Başkan Rıza Akpolat,‘’ Çalışma arkadaşlarımız, komşularımıza daha donanımlı bir hizmet sağlayabilmek için Afet Yönetim Merkezimiz tarafından düzenlenen afet eğitimini aldılar. Kendilerine, katıldıkları eğitim sonucunda almaya hak kazandıkları sertifikalarını Prof. Dr. Aykut Barka Deprem Parkı’nda düzenlediğimiz törenle takdim etmenin gururunu yaşıyoruz.’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

www.besiktas.com.tr

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

Gazete Beşiktaş hakkında 50621 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.