Başkan Akpolat’tan Haldun Boysan paylaşımı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat “Beşiktaş İyileşecek” etkinliklerinde “Bence Hiç Komik Değil” adlı tiyatro oyununda rol alan değerli sanatçı Haldun Boysan’ın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrendiğini belirtti. Başkan Akpolat, Boysan’a Allah’tan rahmet, ailesine yakınlarına ve sanat dünyasına baş sağlığı diledi.

Beşiktaş Belediyesi’nin ‘’Beşiktaş İyileşecek’’ etkinlikleri kapsamında düzenlediği sahne sanatları gösterilerinde pazar günü sahnelenecek olan “Bence Hiç Komik Değil” adlı tiyatro oyununun değerli sanatçılarından Haldun Boysan Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Sanat dünyasını üzüntüye boğan Haldun Boysan’ın kaybı sonrası sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Başkan Rıza Akpolat şu ifadeleri kullandı:

“Değerli sanatçımız; örnek Beşiktaşlı Haldun Boysan’ın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrendik. Ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum.”

Beşiktaş Sporcular Parkı’nda 6 Eylül Pazar Günü sahnelenecek olan “Bence Hiç Komik Değil” adlı tiyatro oyunu oyuncu Haldun Boysan’nın vefatı dolayısıyla ertelendi. Pazar akşamı bu nedenle Aşk Bu Mu” isimli tiyatro oyunu sahnelecek. Sahnede usta tiyatrocu Haldun Boysan adına Beşiktaş Belediyesi tarafından yapılan Haldun Boysan’ı rahmet ve saygı ile andığımızı belirten özel bir pano yer alacak.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50583 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın