Akaretler’deki eğlence mekanına idari para ve kapatma cezası

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Kaymakamlığı, Akaretler’de Covid-19 önlemlerine uymadığı görülen bir eğlence mekanına idari para ve kapatma cezası uygulandığını duyurdu.

İstanbul’un Beşiktaş ilçesi Akaretler bölgesinde bulunan bir eğlence mekanında Covid-19 önlemlerine uyulmadığı görülmesi üzerine, idari para ve kapatma cezası uygulanarak, adli makamlara suç duyurusunda bulunuldu. Konu hakkında açıklama yapan Beşiktaş Kaymakamlığı, aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“İlçemiz Akaretler bölgesindeki bir eğlence mekanında 6 Eylül 2020 tarihinde Covid-19 Salgınıyla mücadele amacıyla alınan Hıfzıssıhha  Meclisi kararlarına aykırılık teşkil eden görüntüler nedeniyle söz konusu işyerine, idari para ve kapatma cezası uygulanarak, adli makamlara suç duyurusunda bulunulmuştur.

İlçemizde temizlik, maske ve mesafe önlemlerine uymayan kişi ve işletmelere yönelik denetim faaliyetlerimiz  aralıksız sürdürülecektir.”

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan da, Beşiktaş Kaymakamlığı’nın açıklamasını Twitter hesabında paylaşarak, “Ruhsattaki faaliyet alanı dışında sizleri üzeceğimiz faaliyetlerde bulunmayın” uyarısında bulundu.

Ayrıca Kaymakam Bakan, Beşiktaş’taki işyeri sahiplerine yönelik Twitter hesabında şu uyarıları da yaptı:

“Beşiktaş ilçemizde mekan ve işletmesi olan işyeri sahiplerimiz ve işletmecilerimiz ; “RUHSAT DIŞI” faaliyetlerinizi takip ediyoruz

Restoranlar

İçkili restoranlar

Cafe-Bar

Yat ve Tekneler MART AYINDAN BERİ UYARIYORUZ… SONRA UYARMADI DEMEYİN!

Bu alanlarda sosyal mesafeyi ve Covid-19 hiçe sayan müzikli eğlenceleri yapamaya siz devam ederseniz, biz de denetimlerimizi arttırarak devam edeceğiz….”

“Saat 24;00 itibari ile ; Restoran, Cafe vb tüm yeme-içme ve eğlence yerlerinde MÜZİK YAYININA

Canlı müzik, kayıt dinletilmesi ve hertürlü yayın dahil,

Herhangi bir şekilde ve de şartta müsade edilmeyecektir.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.