Beşiktaş’ta öğrencilere ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi tarafından, üniversiteye yerleşecek öğrencilerin doğru tercih yapabilmesi için Beşiktaş Akademi’de ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti başlatıldı. Edinilen bilgilere göre; üniversite sınav sonuçlarının açıklanmasıyla beraber milyonlarca öğrenciyi tercih heyecanı sardı. İlçe sınırları içerisinde Türkiye’nin önde gelen üniversitelerini barındıran Beşiktaş Belediyesi de Türkiye’nin geleceği olan gençler için Beşiktaş Akademi’de uzman kadrosuyla ücretsiz tercih danışmanlığı hizmetini hayata geçirdi. Öğrencilerin geleceğe adım atacağı bu günlerde doğru tercih yapabilmesi için uzman eğitimciler Beşiktaş Akademi’de 06-14 Ağustos tarihleri arasında saat 9 ile 16 saatlerinde öğrencilere hizmet verecek. Tercih desteği almak isteyen aday öğrenciler Dikilitaş Mahallesi Ayazmadere Caddesi üzerinde bulunan Akşit Plaza’yı ziyaret ederek Beşiktaş Akademi’de geleceklerine istekleri şekilde yön verebilecek.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da YKS tercih günlerinin başladığını öğrencilere duyurarak sosyal medya hesabında şu ifadeleri yer verdi:

‘’YKS tercihlerinde Beşiktaş Akademi öğrencilerimizi bekliyor. Rehber öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin doğru tercih yapabilmeleri için gerekli yönlendirmeleri yapıyor.’’

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50790 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.