Bir ayda onlarca evi soyan hırsız yakalandı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İstanbul Beşiktaş ilçesi Levent Mahallesi’nde bulunan ikamet ve işyerlerinin bahçelerinden 20 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında klima, paspas, bahçe eşyası ve inşaat malzemeleri çalınması olayı ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Edinilen bilgilere göre; İstanbul Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda; hırsızlık olaylarının meydana geldiği yerlerde bulunan güvenlik kamera görüntülerinin incelenmesi neticesinde tüm olayları failinin aynı şahıs olduğu belirlendi.

Çalışmaların devamında şüpheli şahsın aynı bölgede tekrar hırsızlık girişiminde bulunabileceği yerlerde alınan tedbirler sonucu bahse konu olayları gerçekleştirdiği belirlenen Yusuf Ziya K. isimli şahıs, bir ikametten çaldığı eşyalar ile birlikte giderken suçüstü yakalandı.

Yapılan araştırmalarda yakalanan şahsın 11 farklı hırsızlık suçunun faili olduğu tespit edildi. Konu ile ilgili yakalanan şahıs sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50583 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.