Öğrenciler LGS tercihlerini Beşiktaş Akademi’de gerçekleştiriyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş ilçesinde ikamet eden öğrencilere ücretsiz eğitim desteği veren Beşiktaş Akademi, Lise Geçiş Sınavı(LGS)sonrası öğrencilere tercih döneminde de hizmet vermeye devam ediyor. Beşiktaş Akademi’deki uzmanlar adayların hayallerindeki liseye girebilmeleri için doğru tercih yapmalarını sağlıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yüzbinlerce öğrencinin beklediği LGS sonuçlarını açıkladı ve büyük heyecan yaşayan öğrenciler için tercih dönemi başladı. 29 Temmuz’a kadar devam edecek olan tercih sürecinde öğrenciler en iyi eğitim alacağı kurumları araştırmaya başladı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat tarafından geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ve ilçede ikamet eden öğrencilere ücretsiz eğitim desteği sağlayan Beşiktaş Akademi’de bu zorlu süreçte öğrencilerin yanında yer alıyor. Öğrenciler tercih süresi boyunca Beşiktaş Akademi’yi ziyaret ederek ücretsiz olarak uzman danışmanlarla tercihlerini gerçekleştirebilecek.

Başkan Rıza Akpolat da LGS sonuçlarının açıklanması sonrası tercih döneminin başlamasıyla birlikte öğrencilere seslendi ve sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Akpolat: ‘’Beşiktaş Akademi olarak, aydınlık bir geleceğin anahtarı olacağına inandığımız öğrencilerimizle derslerimizi tamamladık. LGS sürecinin en önemli aşaması olan tercih döneminde onlara rehberlik etmeye 29 Temmuz’a kadar devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

YOUTUBE ABONE OL!.. CANLI YAYIN TEKRARLARI DİNLE

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50710 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.