Beşiktaş, yoga ve müzikle iyileşiyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi Covid-19 ile mücadele kapsamında ‘Yeni Normal’ döneme geçişte Beşiktaş’ın parklarında ‘Stresle Topyekûn Mücadele Hareketi’ni başlattı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ‘Stresle Topyekün Mücadele Hareketi’ kapsamında Etiler Sanatçılar Parkı’nda düzenlenen programa katılarak komşularını ziyaret etti. Etkinliğe katılan ilçe sakinleriyle yakından ilgilenen Başkan Rıza Akpolat ‘’Hep beraber iyileşeceğiz ve canlanacağız’’ dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da Etiler Sanatçılar Parkı’na gelerek müzik dinletisine katıldı. Komşularının yanına teker teker giderek sosyal mesafe kuralları çerçevesinde sohbet etti. İlçe sakinleri ‘’Beşiktaş İyileşecek’’ etkinliklerini düzenlediği için Başkan Rıza Akpolat’a teşekkür etti. Beşiktaş Belediyesi ekipleri de katılımcılara hijyen kiti dağıttı.

Yerel yönetimler olarak yeni normale vatandaşlarımızı hazırlamak görevimiz

Yerel yönetimler olarak üzerlerine düşen görevi yapacaklarını söyleyen Başkan Akpolat herkesi Beşiktaş’taki parklara davet ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü:

‘’Pandemi sürecini hep birlikte yönettik. Bu süreç sonrasında nasıl iyileşeceğiz ve vatandaşımızı bu normal sürece nasıl hazırlayacağımızın planlarını yaptık. Bu kapsamda da parklarımızı açtık. Temmuz ayı içerisinde cuma, cumartesi ve pazar günleri parklarımızda spor hocalarımız, psikolog hocalarımız ve müzik dinletilerimiz olacak. Ve herkes bu imkanlardan faydalanabilecek. Dört ay boyunca insanlarımız evde kaldı. Dolayısıyla bunun yarattığı travmalar var. İnsanlarımızın psiko-sosyal desteğe ihtiyaçları var. Yerel yönetimler olarak bu süreci koordine etmek ve yeni normale vatandaşlarımızı hazırlamak görevimiz. Hep beraber iyileşeceğiz ve canlanacağız. Bütün Beşiktaşlı vatandaşlarımızı Beşiktaş’taki parklarımıza bekliyoruz” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.