Canan Kaftancıoğlu’ndan Başkan Akpolat’a ziyaret

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu Beşiktaş’ta ağırladı. Başkan Akpolat, İl Başkanı Kaftancıoğlu’na Beşiktaş’ta hayata geçirilen projeler ve salgın sürecinde yapılan çalışmalar konusunda bilgi verdi. CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu gerçekleştirilen çalışmalar için Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu dün Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ı makamında ziyaret etti. CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Gözde Fil, İl yöneticileri Beşiktaş Belediyesi Meclis ve Grup Başkan vekilleri Belediye Başkan yardımcılarının da bulunduğu ziyarette Başkan Rıza Akpolat ziyaret anısına bir süre önce yanan İzmir ormanlarına dikilecek fidanları temsilen İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’na anı plaketi takdim etti.

Dr. Canan Kaftancıoğlu sonrasında ise Başkan Rıza Akpolat tarafından hayata geçirilen ve projelenen çalışmaları yerinde inceledi. Etiler Sanatçılar Parkı’nda bulunan sosyal tesislerde incelemelerde bulunan Kaftancıoğlu vatandaşın rahat nefes alabildiği bu mekanda yapılan düzenlemeler için çalışanlara teşekkür etti. Kaftancıoğlu ardından Beşiktaş’ta hayata geçirilecek olan yoksullukla mücadelede önemli bir yere sahip olacak olan Halk Market Projesi’nin detayları konusunda Başkan Akpolat’tan bilgi aldı.

Sonrasında Dr. Canan Kaftancıoğlu Beşiktaşta’ki öğrencilerin eğitim ihtiyacının yanı sıra sosyalleşmesi için Akşit Plaza’da hayata geçirilen Beşiktaş Akademi ve Karaoğlan Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Öğrencilerin yemek sorununa büyük bir çözüm getirecek olan ÖğrenciYE projesi hakkında da bilgi alan Kaftancıoğlu yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Başkan Akpolat, CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun ziyaretiyle ilgili sosyal medya hesabından da bir paylaşımda bulundu. Akpolat: ‘’Parti örgütümüzde yıllardır birlikte mücadele verdiğimiz İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu Beşiktaş’ta ağırladık ve güncel faaliyetlerimizi yerinde aktarma fırsatı bulduk.Ziyaretinden ötürü kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Halkımız için çalışmaya devam edeceğiz. ‘’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.