Beşiktaş’taki babalar unutulmadı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi, 21 Haziran Babalar Günü dolayısıyla ilçenin birçok yerinde kupa, maske ve Beşiktaş’ın kent kültürünü anlatan B+ dergisi dağıttı. Başkan Rıza Akpolat da bu özel günü unutmayarak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve tüm babaların babalar gününü kutladı.

Tüm dünyada her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü bu sene başta İstanbul olmak üzere pek çok şehirde kutlanıyor. Babaları unutmayan Beşiktaş Belediyesi ilçenin pek noktasında babalara kupa, maske ve Beşiktaş’ın kent kültürünü yansıtan B+ dergisi dağıttı. Havanın da güzel olması nedeniyle başta Sanatçılar Parkı olmak üzere, Sporcular, Aykut Barka, Meyve Bahçesi ve Abbasağa Parkı gibi Beşiktaş’ın önemli noktalarında 21 Haziran Babalar Günü kutlandı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da babalar günü dolayısıyla sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Akpolat: ‘’Sorumluluk sahibi olmayı, evden başlayarak hayatın her alanında sorumlulukları paylaşmayı ve her ne olursa olsun doğruluktan şaşmamayı onlardan öğrendik. Başta babam Ali Akpolat olmak üzere,tüm fedakâr babaların Babalar Günü’nü kutluyorum’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50791 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.