Beşiktaş’taki babalar unutulmadı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi, 21 Haziran Babalar Günü dolayısıyla ilçenin birçok yerinde kupa, maske ve Beşiktaş’ın kent kültürünü anlatan B+ dergisi dağıttı. Başkan Rıza Akpolat da bu özel günü unutmayarak sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve tüm babaların babalar gününü kutladı.

Tüm dünyada her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü bu sene başta İstanbul olmak üzere pek çok şehirde kutlanıyor. Babaları unutmayan Beşiktaş Belediyesi ilçenin pek noktasında babalara kupa, maske ve Beşiktaş’ın kent kültürünü yansıtan B+ dergisi dağıttı. Havanın da güzel olması nedeniyle başta Sanatçılar Parkı olmak üzere, Sporcular, Aykut Barka, Meyve Bahçesi ve Abbasağa Parkı gibi Beşiktaş’ın önemli noktalarında 21 Haziran Babalar Günü kutlandı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da babalar günü dolayısıyla sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Akpolat: ‘’Sorumluluk sahibi olmayı, evden başlayarak hayatın her alanında sorumlulukları paylaşmayı ve her ne olursa olsun doğruluktan şaşmamayı onlardan öğrendik. Başta babam Ali Akpolat olmak üzere,tüm fedakâr babaların Babalar Günü’nü kutluyorum’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50474 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın