Beşiktaş’ta öğrencilere çay, maske ve su

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi Liseye Giriş Sınavı’na giren öğrencilere okulların önünde çay,maske ve su dağıttı. İlçede gerekli önlemlerin alındığın belirten Başkan Rıza Akpolat, sınava giren öğrencilere başarılar diledi.

Koranavirüs gölgesinde gerçekleşen LGS’ye bu yıl yaklaşık 1.8 milyon öğrenci giriyor. Salgın nedeniyle okul ve salon sayısının artırıldığı Türkiye’de 8 sınıf öğrencileri ilk kez kendi okullarında sınava girdiler. Önlemlerin üst düzeyde olduğu sınav için Beşiktaş Belediyesi de öncelikle ilçedeki tüm okullarda dezenfekte işlemi gerçekleştirdi. Bugün ise okulların önüne stand açan Beşiktaş Belediyesi ve mobil büfeleri ile BELTAŞ A.Ş. öğrencilere ve velilere çay, maske, su ve dezenfektan dağıttı. Bu yıl pandemi dolayısıyla stresli bir süreç geçirdiklerini belirten öğrenciler ve veliler Beşiktaş Belediyesi’nin gerçekleştirdiği bu uygulama için Başkan Rıza Akpolat’a teşekkür ettiler.

LGS’ye giren öğrenciler için sosyal medya hesabından bir paylaşım gerçekleştiren Başkan Akpolat, “ Tüm çocuklarımız umarım emeklerinin karşılığını alır ve hedefledikleri okullara girebilirler. Umudumuz alın terinizde saklı.” İfadelerini kullandı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50790 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.