Beşiktaş İskelesi’nde vatandaşlar Koronavirüse aldırış etmeden yoğunluk oluşturdu

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş İskelesi’nde yolcuların vapurdan inerken ve binerken sosyal mesafeye dikkat etmedikleri görüldü. Vatandaşların yapılan uyarılara rağmen hala dikkatli davranmamaları ise pes dedirtti. Edinilen bilgilere göre; geçtiğimiz gün Beşiktaş İskelesi’nde akşam saatlerinde koronavirüs unutuldu. İki kıta arasında geçiş yapan vatandaşların iskelede oluşturduğu yoğunluk dikkat çekti.

SOSYAL MESAFE HİÇE SAYILDI

Yeni tip koronavirüs (kovid-19) pandemisiyle mücadele kapsamında normalleşme adımları atılırken, bazı vatandaşların ise virüse aldırış etmedikleri görüldü. Akşam saatlerinde hem Avrupa’dan Asya’ya hem de Asya’dan Avrupa’ya geçmek isteyen vatandaşlar iskelelerde yoğunluk oluşturdu. Yolcuların vapurdan inerken ve binerken sosyal mesafeye dikkat etmediği anlar kameralara yansıdı.

Feribotlarda oluşan kalabalık havadan da görüntülendi. Vatandaşların her türlü uyarıya rağmen dikkatli davranmaması ise pes dedirtti.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50474 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın