Beşiktaş Belediyesi ve BJK iş birliğiyle Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisleri açıldı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi ve BJK iş birliğiyle restore edilip eski parlak dönemlerine kavuşturulan Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisleri’nin açılışı yapıldı. Beşiktaş’ınAkatlar’da bulunan Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisleri’nin açılış kurdelesini Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, BJK Eski Divan Kurulu Başkanları Şeref Nasır ve Yalçın Karadeniz ile Divan Kurulu Üyesi Hasan Bozkurter kesti. Açılış töreninde siyah beyazlı yöneticiler Adnan Dalgakıran, Mesut Urgancılar, Kemal Erdoğan ve Fatih Hakan Avşar da yer aldı.

Bir süredir atıl durumda olan Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisleri Beşiktaş Belediyesi ve BJK tarafından yapılan yoğun çalışmalar sonucu hizmete açıldı. 2 adet restoran, 2 adet toplantı salonu ve spor merkezinin bulunduğu tesisin açılışında konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Mehmet Üstünkaya gibi çok önemli bir ismin verildiği tesisin yenilenip açılma sürecinde payı olduğu için gurur duyduğunu belirterek şunları dile getirdi;

“Bu zorlu geçen 3 ay boyunca pandemiyle mücadele ettik. Bu dönemi atlatmamızın en önemli şifresiyse dayanışma kavramı oldu. Bu tesisler, biz göreve başladığımızda çok kötü bir durumdaydı. Hemen Ahmet Nur Çebi başkanımızla görüşüp tesislerin eski haline getirilmesi adına ortak bir masa oluşturduk. BJK’yle olan ortak çalışmalarımız neticesinde bu güzel Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisi’ni hizmete açmış olduk. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. BJK bizim dünyaya açılan en önemli penceremiz ve markamız aynı zamanda da belediyemizin en önemli partnerlerinden biri. Dolayısıyla bu noktada üstümüze düşen sorumlulukları bundan sonra da fazlasıyla yerine getireceğimizi, bu dayanışma ruhunu daha da büyüteceğimizi ve kulübümüze katkılarımızı artarak sunacağımızı buradan bildirmek istiyorum.Önümüzdeki günlerde kulübümüzle başka bir iş birliğiyle karşınızda olacağız. Şimdi bu iş birliğinin alt yapısını oluşturmaktayız. Kısa bir süre sonra bunu açıklayacağız.Ben bir Beşiktaşlıyım ve Beşiktaş taraftarıyım. Bundan dolayı bu tesisin açılmasında katkım ve tesisin açılmasının bana nasip olduğu için çok mutluyum. BJK bugün bir kampanya başlattı. Biz de bugün başlayan kampanyaya bireysel ve kurumsal olarak desteğimizi açıklıyoruz. Yeni tesisimiz tüm Beşiktaş camiamıza hayırlı olsun; bol şans getirsin!”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ise yaptığı konuşmasında“No:1903 Tesisi’ne adını verdiğimiz değerli eski başkanlarımızdan merhum Mehmet Üstünkaya’yı rahmetle anıyorum. Üstünkaya’nın kıymetli ailesini burada görmekten dolayı çok mutlu oldum. No:1903 tesisleri bizim için çok önemli çünkü Beşiktaş markasını temsil ediyor. No:1903 Tesisi’ni Türkiye’nin birçok noktasında hizmete açarak kulübümüze gelir sağlamayı amaçladık. Bozkurter ailesine teşekkür ediyorum.Bu mekanın yeniden kulübümüze kazandırılması noktasında büyük katkı ve emeği olan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’a teşekkür ederim. En önemli şey birlik ve beraberlik. Mekanlar bu birlikteliğin sağlanması hususunda büyük önem taşıyor.Yenilenen Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Tesisi Camiamıza hayırlı olsun.”ifadelerini kullandı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50814 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.