Başkan Akpolat yeni normal dönemin ilk nikahlarını kıydı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Başkanı Rıza Akpolat, normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde 2 çiftin nikahını kıydı. Çiftlere mutluluklar dileyen Başkan Akpolat evlilik cüzdanını evin reisine veriyorum diyerek geline vermesi salondakilerin takdirini topladı.

1 Haziran’dan itibaren normalleşme adımlarının hayata geçmesiyle beraber yuva kurmak isteyen çiftler düğün hazırlıklarını hızlandırdı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da komşularını mutlu gününde yalnız bırakmamak için 2 çiftin nikahını kıydı. Sosyal mesafe kuralına uyularak maskeli olarak gerçekleştirilen nikah törenlerinde Başkan Akpolat ilk önce Meral İslamoğlu ve Volkan Aysel çiftinin mutluluklarına şahitlik ederek nikahlarını kıydı. Pandemi sonrasında ilk defa nikah kıydığını söyleyen Başkan Akpolat evlilik cüzdanını evin reisine veriyorum diyerek geline uzattı ve duygularını şu şekilde ifade etti:

“Aile cüzdanını evin reisine takdim edeceğim, damat bey biliyor evin reisi deyince eliniuzatmadı. İmza attığınız bu kalemi de sizlere hediye ediyorum. Bir ömür boyu bugününhatırasını taşımanız dileğiyle size bir ömür boyu mutlu sağlıklı yıllar diliyorum.”

Başkan Akpolat daha sonra Ezel Soptar ve Ari Deni Tunyuzoğlu çiftinin nikahını kıyarak çiftlere mutluluklar diledi. Başkan Akpolat burada da evlilik cüzdanını evin reisine veriyorum diyerek geline uzatması salondakilerin büyük takdirini topladı. Başkan Akpolat sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı:

‘’Kısıtlamaların ardından ilk hafta sonu nikahlarımızda bugün sevgili Meral ve Volkan ile Ezel ve Ari Deni’nin mutluluklarına ortak olduk. Sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmelerini diliyorum.’’

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50790 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.