Beşiktaş’ın sahilleri temizleniyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş’ın sahillerinde lodos nedeniyle oluşan kirlilik, İBB iş birliği ile temizleniyor.

İBB’ye bağlı İSTAÇ ekipleri Beşiktaş’ın sahillerinde lodos nedeniyle oluşan deniz yüzeyini temizledi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da vatandaşlara çağrıda bulunarak olumsuz herhangi bir durumla karşılaşılması halinde iletişim için İBB beyaz masayı işaret etti.

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamalarını fırsata çevirerek ilçede ortak çalışmalar gerçekleştiren Beşiktaş Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi bu çalışmalara bir yenisini daha ekledi. İBB’ye bağlı İSTAÇ ekipleri Ortaköy’de şiddetli lodos nedeniyle oluşan deniz yüzeyini modern araçlarla temizledi. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ı ziyaret ederek ortak yürütülen çalışmalar hakkında Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’tan bilgi alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da çalışmaların aralıksız devam edeceğini vurgulamıştı. İSKİ tarafından gerçekleştirilen ve yıllardır çözülemeyen altyapı sorunu da geçtiğimiz günlerde çözülmüştü.

Bugün yapılan çalışmalar hakkında Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da sosyal medya hesabından vatandaşlara çağrıda bulundu. Akpolat: ‘’İstanbul’da lodos fırtınasının etkisiyle kıyılarında kirlilik oluşabiliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSTAÇ ekipleri modern araçlarla deniz yüzeyini düzenli olarak temizliyor. Böyle bir manzaraya rastlarsanız İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa’ya bildirebilirsiniz‘’ ifadelerini kullandı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50790 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.