Başkan Akpolat 65 yaş üstü komşularının bayramını kutladı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde dışarı çıkma izni verilen 65 yaş üstü komşularının bayramını Sanatçılar Park’ında kutladı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Ramazan Bayramı dolayısıyla 14 ve 20 saatleri arasında üçüncü kez sokağa çıkma izni verilen 65 yaş üstü komşularıyla bir araya geldi. Edinilen bilgilere göre; Etiler Sanatçılar Parkı’nda ileri yaştaki vatandaşlarını ağırlayan Başkan Akpolat, komşularına çikolata dağıtarak konuklarının Ramazan Bayramlarını kutladı.

Koronavirüs(Covid-19) salgını nedeniyle tüm Türkiye genelinde Ramazan Bayramı süresince dört gün sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Normalleşme adımları kapsamında yaklaşık iki aydır evlerinde kalan 65 yaş üstü vatandaşlara bayramın birinci gününde 14 ve 20 saatleri arasında yanlarında bir refakatçi olması şartıyla sokağa çıkma izni verildi.

Beşiktaş Belediyesi de bayramda dışarı çıkmalarına izin verilen ileri yaştaki vatandaşları için parklarını hazırlayarak hizmete açtı. Verilen izin kapsamında Etiler Sanatçılar Parkı’nda güzel havayı değerlendiren vatandaşları parkın girişinde Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat karşıladı.

Tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Akpolat, ileri yaştaki komşularına çikolata ikram ederek hijyen kiti dağıttı. Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilen buluşmada, vatandaşlar Başkan Akpolat’la fotoğraf çektirerek verilen hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür etti.

Seneye Bayramımızı hep birlikte kutlayacağız

Bu sene Ramazan Bayramı’nın Koronavirüs salgını nedeniyle evlerde kutlandığını dile getiren Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat: ‘’Bu bayramda komşularımız evde kaldı. Biz de elimizden geldiğince 65 yaş üstü vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Şimdi de parkımızda büyüklerimizin yanında olacağız ve onların bayramını kutlayacağız. Ben bu vesileyle evlerinde kalan ve bugün dışarıya çıkamayan tüm komşularımın bayramını kutluyorum. Umarım bir dahaki sene bayramımızı hep birlikte geçmişte yaşadığımız gibi kutlamaya devam ederiz. Herkese iyi bayramlar dilerim.” İfadelerini kullandı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

YOUTUBE ABONE OL!.. CANLI YAYIN TEKRARLARI DİNLE

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50685 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.