İstanbul Büyük Şehir ve Beşiktaş Belediyesi asfalt yapıyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi işbirliği ile Beşiktaş’ın yıllardır çözüm bekleyen Zeytinoğlu Caddesi’nin asfalt sorunu çözüme kavuşturuldu. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat “asfaltlama çalışmasının kısa sürede tamamlandığını ve 1 hafta içerisinde çizgileri çekildikten sonra caddenin vatandaşın kullanımına açılacağını” belirtti.

Beşiktaş Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek ilçedeki altyapı sorunlarını çözmek için çalışmalarına hız verdi. Çökmeler ve olumsuz hava koşulları nedeniyle uzun zamandır bozuk olan Akatlar’daki Zeytinoğlu Caddesi, Beşiktaş Belediyesi Fen İşleri ekipleri ve İBB ekipleri tarafından asfaltlanarak yenilendi. Yapılan çalışma ile vatandaşlar daha kaliteli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilecek.

“BEŞİKTAŞ’IN SORUNLARINI BİR BİR ORTADAN KALDIRIYORUZ”

Yaşanabilir bir İstanbul ve Beşiktaş için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içinde ilçemizdeki su baskınlarını önleyecek altyapı çalışmalarıyla sorunları ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca Akatlar, Karanfilköy ve Zeytinoğlu Caddesi’nde gerekli asfaltlamayı yapıyoruz.” diyen Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat sözlerine şöyle devam etti.

“Zeytinoğlu Caddesi’nin problemi çok büyüktü. Bizim halk toplantılarında vatandaşların sıkça dile getirdiği bir konuydu. Biz de buradan geçerken o sorunu yaşıyorduk. Buranın asfalt sorunu çözülüyor. Birçok noktada altyapı sorunlarımız çözülüyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’na ve sizlere bu sorunu öncelediğiniz için Beşiktaş ve mahalle halkı adına teşekkür ediyoruz. Beşiktaş’ın diğer bölgelerinde de altyapı çalışmaları devam edecek. Akatlar Mahalle muhtarımız da burada kendisi bize bu mahallenin durumuyla ilgili yaşanan sorunu sıkça dile getiriyordu. Onların da telkinleriyle bu sorunu önceledik ve bu sorunu çözmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 1 hafta içerisinde caddenin çizgileri çekildikten sonra bitmiş bir şekilde vatandaşların kullanımına açılacak.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50577 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.