Başkan Akpolat, mesai arkadaşlarının İşçi Bayramı’nı kutladı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, sahada çalışan mesai arkadaşlarını ziyaret ederek 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nı kutladı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan üç günlük sokağa çıkma yasağı nedeniyle bu sene 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı meydanlarda coşkuyla kutlanamadı.Edinilen bilgilere göre;  Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat salgınla mücadelenin aralıksız sürdüğü bu zor günlerde sahada çalışan mesai arkadaşlarını ziyaret ederek işçi bayramını kutladı.

Başkan Akpolat önce Karanfilköy’de bulunan Temizlik İşleri Garajı’na ardından da Fen İşleri Garajı’na giderek işçilerin bayramını kutladı. Yapılan çalışmalarla ilgili sahada bilgi alan Başkan Akpolat, sosyal mesafeye dikkat ederek işçilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Mesai arkadaşlarına gösterdiği özverinden ötürü teşekkür eden Başkan Akpolat duygularını şu sözlerle dile getirdi.

‘’Bugün 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı, bu bayramda yoğun bir emek göstererek çalışan bütün işçi kardeşlerimize emekçi kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz. Onlar aynı sağlık çalışanları gibi çok büyük bir alkışı hepimizden hak ediyorlar’’

Başkan Rıza Akpolat ziyaret ettiği o anları sosyal medya hesabından paylaşarak şu ifadeleri kullandı.

‘’1 Mayıs, Emek ve Dayanışma Günü’nü Belediyemizin sahadaki emekçileri ile kutladım. Halk sağlığı ve güvenliği için büyük bir özveriyle çalışıyorlar, onlara şükran borçluyuz. İşçinin, emekçinin bayramı kutlu olsun!’’

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50577 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.