Başkan Rıza Akpolat’tan vatandaşlara evlerinize dönün çağrısı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle “Evde Kal” çağrısına uymayan vatandaşlara anons aracından seslendi.Eline mikrofonu alan Akpolat, Kuruçeşme – Aşiyan Sahil şeridi boyunca günlük yaşantılarına devam eden vatandaşlara evlerinize dönün çağrısı yaptı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ülkemizde de vaka ve ölüm sayıları gün geçtikte artmaya başladı. Bu kapsamda dün gece 24.00’dan itibaren 65 yaş ve üstü vatandaşlara sokağa çıkmaya yasağı getirildi.Yetkililer tarafından vatandaşlara sokağa çıkmayın uyarısı yapılsa da bugün Beşiktaş sahil şeridinden yurttaşlar “Evde Kal” çağrısına uymadı. Bu kapsamda belediye başkanlığının yaptığı çağrıları vatandaşların kulak ardı etmesine Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat duyarsız kalmadı. Başkan Rıza Akpolat, belediyenin anons aracına bindi ve mikrofonu eline aldı. Kuruçeşme- Aşiyan sahil şeridi boyunca vatandaşları uyararak şu çağrıda bulundu. ‘’ Değerli İstanbullular, Yeni koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde, evlerinizden çıkmamanız kritik önem taşıyor. Lütfen hem kendiniz hem de sevdikleriniz için evlerinize dönün. Zorunlu olmadıkça evlerinizden çıkmayın. Her bir vatandaşımızın sağlığı, bizim için çok değerli. Bu sorumluluk hepimizin’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50504 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.