Başkan Rıza Akpolat’tan koronavirüs açıklaması

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, bütün dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ile ilgili herkesi dikkatli ve tedbirli olmaya davet etti. Sosyal medya hesabından bilgilendirici metinler paylaşan Başkan Rıza Akpolat hassasiyetlerinden ötürü Beşiktaşlı komşularına teşekkür etti.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan Koronavirüs diğer ülkelere hızla yayılıyor. Türkiye’de şu ana kadar herhangi bir Koronavirüs vakası görülmezken, yetkililer salgına karşı gerekli bütün önlemleri alarak virüs hakkında her gün kamuoyunu bilgilendiriyor. Küresel tehdit haline gelen Koronavirüs’e karşı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Beşiktaş Belediyesi ilçe genelindeki tüm okullarda belirli periyotlarla dezenfekte çalışmaları yürütüyor. Bu kapsamda Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da ‘Yeni Koronavirüs’e karşı vatandaşların bireysel olarak alabileceği tedbirlere yönelik bugün sosyal medya hesabından bilgilendirici metinler paylaştı. Başkan Rıza Akpolat yayınladığı mesajda el ve solunum hijyenine dikkat edildiği takdirde virüse karşı korunma seviyesinin de yüksek derecelere çekileceğine işaret etti. Sosyal medya hesabından,hassasiyetlerinden ötürü komşularına teşekkür eden Başkan Akpolat şu ifadeleri kullandı:

“ Yeni Koronavirüs’e dair dikkat etmemiz gerekenleri özetlediğimiz bilgilendirme dosyalarımızı sizlerle paylaşıyorum. Tüm komşularıma iş birliği ve hassasiyetleri için teşekkür ederim. Beşiktaş için hep birlikte çalışmayı sürdüreceğiz.’’

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50517 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.