Etiler Huzurevi’nde işitme taraması

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi, Maxtone İşitme Merkezi işbirliğiyle Etiler Huzurevi’nde yaşayan vatandaşlara işitme testi gerçekleştirdi. 9-11 Mart tarihleri arasında devam edecek olan uygulamadan tüm huzurevi sakinleri ücretsiz olarak yararlanacak.

3 Mart Dünya Kulak ve İşitme Günü’nde belediye personeline işitme testi gerçekleştirerek personelin duyu kaybı olup olmadığını test eden Beşiktaş Belediyesi,bugün de Etiler Huzurevi’nde yaşayan vatandaşlara işitme testi yaptı.

Üç gün süresince devam edecek olan testten tüm huzurevi sakinleri ücretsiz olarak faydalanabilecek. Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Seyhun Şahin de bugün huzurevini ziyaret ederek yaş almış vatandaşlarla bir araya geldi. Öncelikle işitme testine tabii tutulan huzurevi sakinleriyle bir araya gelip uzun süre sohbet eden Şahin, daha sonra tüm kurumu gezerek vatandaşlara kırmızı karanfil dağıttı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50471 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.