Çanakkale’ye saygı turları

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi, Çanakkale Zaferi’nin 105 Yıl dönümü nedeniyle 14-15-16 Mart tarihlerinde Çanakkale’ye günü birlik ücretsiz turlar düzenliyor. Başvurular Beşiktaş Belediyesi’nin web sitesinden online olarak yapılacak.

Beşiktaş Belediyesi, Çanakkale Zaferi’nin 105 Yıl dönümünde bağımsızlık için canlarını veren şehitlerimizi anmak için Çanakkale’ye 14-15-16 Mart tarihlerinde turlar düzenliyor. Tura katılan vatandaşlar Gelibolu Tarihi Yarımadası’ndaki savaş cepheleri, siperleri ve zaferin yaşandığı yerleri ziyaret edebilecek. Vatandaşlar ayrıca, 57 Piyade Alay Şehitliği’ni, Conkbayırı ve müzeleri de gezebilecek.

Turlara katılacak vatandaşlar başvurularını Beşiktaş Belediyesi’nin web sitesinden online olarak yapabilecek. Vatandaşların rahat etmeleri ve hiçbir sağlık sorunu yaşamamaları için Beşiktaş Belediyesi görevlileri ve sağlık personeli tur süresince vatandaşlara eşlik edecek.

14-15-16 Mart’ta günübirlik olarak düzenlenecek olan ücretsiz turlara tüm Beşiktaşlı vatandaşlar katılabilir.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50504 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.