Hukuk mücadelemiz devam edecek

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte “1:100.000 planına itiraz dilekçesi”ni Beşiktaş’taki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne sundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul için hazırlanan ÇED raporunun ardından, “Avrupa Yakası Rezerv Yapı Alanı 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Değişikliği” için de itiraz dilekçesi verdi. Dilekçesini sunan İmamoğlu’na, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ta katıldı. Birlikte Beşiktaş’taki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne dilekçelerini sunmalarının ardından Başkan Akpolat, Twitter hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşımında aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“Hukuksuz 1:100.000 planına itiraz dilekçemizi Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile birlikte Beşiktaş’taki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne sunduk. Hukuk mücadelemiz devam edecek.”

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50397 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.