Beşiktaş’ın da ev sahipleri arasında olduğu 41.İstanbul Maratonu gerçekleşti

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘’İstanbul Senin, Durma Koş’’ sloganıyla bu yıl 41 düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’na Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da katıldı. Beşiktaş’ın da ev sahipliği yaptığı maratonda ortaya renkli görüntüler çıktı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 41 düzenlenen Vodafone İstanbul Maratonu’na katıldı. Start noktasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla birlikte koşuya başlayan Başkan Akpolat, maratona Beşiktaş’ın kuruluş tarihini belirten ‘1903’ göğüs numarasıyla katıldı.

Kişisel sosyal medya hesabından da maratonla ilgili paylaşımda bulunan Başkan Akpolat şu ifadeleri kullandı. ‘’ Doğum günümde 41 İstanbul Maratonu’na katılmak ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve ilçe belediye başkanlarımız ile Beşiktaş’a doğru koşmak unutulmaz bir anı oldu.’’

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50349 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.