Rıza Akpolat Beşiktaş Radyosunda

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Cuma günü 1 Kasım saat 14:00’da Beşiktaş Radyosu’nda canlı yayınla Beşiktaşlılarla buluşuyor.
Dünyanın her yerinden tüm uygulamalardan tek bir adres üzerinden bir tıkla dinlenebilecek canlı yayını Beşiktaş Medya Grup Başkanı Gazeteci İsmail Baştuğ yönetecek. Yaklaşık 5 yıl aradan sonra tekrar başlayan Beşiktaş Buluşmaları adlı program aynı anda binlerce kişi tarafından dinlenme rekorunun da sahibi!..  Her ay düzenli olarak yapılması planlanan Beşiktaş Buluşmalarının bir özelliği de bağımsız ve tarafsız bir canlı yayın da her şeyin konuşulabilmesi, aynı anda sadece Beşiktaş değil, tüm Türkiye ve Dünyanın her yerinden katılım sağlanması… Canlı yayını kaçıranlar programın kaydını ve yayın tekrarını dilediği yerden dilediği zaman Beşiktaş Radyosu, haber sitelerimiz ve de  YouTubeTwitterFacebook üzerinden de dinleyebilecek…

Geniş bilgi için: www.besiktas.com.tr

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50432 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.