Başkan Akpolat’tan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü mesajı!

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP YOUTUBE CHANNEL

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 4 Ekim Hayvanları Koruma günü kapsamında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Başkan Akpolat paylaşımında ‘’Beşiktaş hayvanseveri bol, sokak hayvanlarının mutlu ve huzurlu yaşadığı bir semt. Biz de can dostlarımızın haklarını her zaman koruyacağız ve onların tarafında olacağız’’ dedi.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da sosyal medya hesaplarından bir dizi paylaşım gerçekleştirdi. Hayvan haklarının korunmasından bahseden tweetler atan Başkan Akpolat ilk paylaşımında ‘’Beşiktaş hayvanseveri bol, sokak hayvanlarının mutlu ve huzurlu yaşadığı bir semt. Biz de can dostlarımızın haklarını her zaman koruyacağız ve onların tarafında olacağız.’’ İfadesinde bulundu. İkinci paylaşımında ise İstanbul genelinden Beşiktaş özeline değinen Başkan Akpolat, ‘’Bugün İstanbul sokaklarında 130 bin köpek, 120 bin kedi yaşıyor ve bu kalabalık nüfustan Beşiktaş da nasipleniyor. Sahilde, sokakta, bahçe köşelerinde, kafelerde bir taburenin üstünde, vitrinlerde canlarımız hep yanı başımızda.’’ diyerek 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde anlamlı mesajlar verdi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP YAYINLARI – RADYO BEŞİKTAŞ CANLI

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP – FOTO HABER

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP – BEŞİKTAŞ WEB TV

Gazete Beşiktaş hakkında 50243 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*