Beşiktaş – Adalar seferlerinde yeni düzen

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İBB, Şehir Hatları kış tarifesi kapsamında Adalar’a 24 saat ulaşım hizmeti verileceğini açıkladı. Şehir Hatlarından yapılan açıklamaya göre, 16 Eylül 2019’da başlayacak olan kış tarifesi 31 Mayıs 2020 tarihinde son bulacak. Tarife kapsamında İstanbul – Adalar arasındaki ring seferlerinin sayısı da 43’e yükseltilecek. Böylece, Bostancı – Adalar vapur seferleri, hafta içi ve hafta sonu 24 saat boyunca hizmet verecek.

Bir günde 600’den fazla sefer
Beşiktaş ve Eminönü’nden Adalar seferleri de kış tarifesine göre düzenlendi. Bu kapsamda Eminönü – Adalar hattının bazı seferleri Kabataş bağlantılı olacak. Anadolu Kavağı bağlantılı Beykoz – Üsküdar, Rumeli Kavağı bağlantılı Sarıyer – Eminönü hatlarındaki kıyıya paralel seferler hafta içi yapılmaya devam edecek.

İstanbul’daki vapurlar, 2019 Kış Tarifesi ile Boğaziçi, Adalar, Haliç ve İstinye – Çubuklu arabalı vapur hatlarında bir günde ortalama 682 sefer gerçekleştirecek.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50517 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.