iPhone fiyatları düşüşte

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

iPho 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max isminde üç tane yeni telefon duyurusu yapan Apple’ın telefon fiyatları Türkiye’de düştü. Ekim sonu ya da Kasım başı gibi yeni modellerin Türkiye’ye gelecek olması, Apple’ın satışta olan modellerinin fiyatını düşürdü. Vatandaşlardan bir çoğu bu düşüşü fırsat bilip Beşiktaş’taki Zorlu Center’da bulunan Apple mağazasına koşarak düşen fiyatlar hakkında fikir edindi.

Apple’dan bu konu hakkından henüz bir açıklama gelmedi ancak, Apple’ın Türkiye’ye hizmet veren sitesinde bazı sayfalarının bir süreliğine kapalı olması dikkatlerden kaçmadı. Bu web sayfaları ise şu şekilde: iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone 8 Plus, iPhone 8.

Bugün itibari ile iPhone XR’ın başlangıç fiyatı 6499 TL, iPhone 8’in 4999 TL, iPhone 8 Plus’ın 5999 TL olurken; iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone XS ve iPhone XS Max modellerini internet sitesinden kaldırdığı görüldü.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50432 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.