Beşiktaş Belediyesi 1 Eylül’de Dünya Barış Günü sergisi düzenliyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi, 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Türkiye ve Dünyadan birçok ünlü karikatüristin, yerli ve yabancı edebiyatçıların barış ile alakalı çalışmalarından esinlenerek hazırladıkları eserleriyle oluşturulan bir karikatür sergisi düzenliyor. 1 Eylül Pazar günü saat 14.00’da Akatlar Kültür Merkezi’nde açılışı yapılacak sergi 9 Eylül’e kadar devam edecek.

1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Beşiktaş Belediyesi iştiraki Beltaş desteğiyle ‘Barış Karikatürleri’ sergisi düzenleniyor. Türk ve Dünya karikatüristlerinin gözünden ‘Barış’ temasından esinlenerek çizilen karikatürlerin görücüye çıkacağı sergi 1 Eylül Pazar günü Akatlar Kültür Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Serginin açılışına Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın yanı sıra Karikatürcüler Derneği başkanı Metin Peker, gazeteciler ve sivil toplum örgütleri de katılım sağlayacak.

Tarihi: 1 Eylül Pazar
Saat: 14:00
Yer: Akatlar Kültür Merkezi

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50504 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.