Açık mikrofon vatandaşları bir araya getiriyor!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat tarafından katılımcı anlayışı aktif hale getirmek için geçtiğimiz ay başlatılan ‘Açık Mikrofon’ buluşmaları Bebek Parkı’nda Bebek ve Arnavutköy mahallesi sakinlerini bir araya getirdi. Vatandaşlar sorun ve taleplerini bizzat Başkan Akpolat’a iletti.

Katılımcı demokrasi anlayışını aktif hale getirmek için başlatılan ‘Açık Mikrofon’ buluşmaları Bebek Parkı’nda gerçekleşen etkinlikle devam etti. Arnavutköy ve Bebek mahallesi sakinleri Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’la buluşarak sorun ve taleplerini iletti. Sorun ve talepleri bizzat dinleyen Başkan Akpolat vatandaşların sorun ve taleplerini bizzat not ederek sorunlarla ilgili çalışma arkadaşlarına talimat verdi.

BAŞKAN RIZA AKPOLAT : “ BEBEK PARKININ DEVRİNİ BEŞİKTAŞ BELEDİYESİNE İSTEYECEĞİZ.’’
Bebek ve Arnavutköylü vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Akpolat sözlerine Bebek Parkı’nın devrini Beşiktaş Belediyesi’ne isteyeceğiz diyerek başladı ve şu ifadeleri kullandı. ‘’Bugün burada bulunmaktan gurur duyuyoruz. Seçimden önce söz verdik, katılımcı yönetim anlayışının filizlendiği bir yönetim anlayışını başlatacağız demiştik ve Açık Mikrofon buluşmalarını da bu kapsamda gerçekleştiriyoruz. 3 haftadır bu çalışmalarımızı başlattık 23 mahallemiz var ve sözü sizlere bırakacağız. Sözü sizler söyleyeceksiniz ve biz ilgili birimlerdeki arkadaşlarımızla notlarımızı alarak bu sorunları kısa sürede nasıl çözüleceğini hep beraber tartışarak karar vereceğiz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun biz Beşiktaş’ta ki sorunları çözmeye talibiz’’ dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50349 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.