Başkan Akpolat’tan LÖSEV’e destek çağrısı!

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Başkan Akpolat'tan LÖSEV’e destek çağrısı!
Başkan Akpolat'tan LÖSEV’e destek çağrısı!

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat yaklaşan kurban bayramı öncesi İstanbul’daki merkezi Beşiktaş’ta bulunan LÖSEV’i ve LSV Dükkanı ziyaret etti. Lösev yetkilileri ile bir araya gelen Başkan Akpolat, kişisel Kurban vekaletini de Lösev’e verdi. Bu sene belediye emekçilerine bayram çikolatalarını da Lösev emekçilerinin el emeği olan çikolatalardan aldıklarını da belirtti.

Başkan Akpolat herkesi Lösev’den alışveriş yapmaya davet ederek ziyaretine ilişkin detayları sosyal medya hesaplarından paylaşarak şu ifadeleri kullandı: ‘’ Bayram çikolatalarımızı LÖSEV’den aldık. LÖSEV Dükkan’dan yaptığımız her alışverişin arkasında, lösemi hastası çocuklarımızın annelerinin emeği var. LÖSEV’in 40 bin kanser hastasına ulaştırdığı kurban bağışı kampanyasına da katıldım’’ dedi.
Başkan Akpolat geçtiğimiz Ramazan Bayramı için de bayram alışverişini LÖSEV Dükkan’dan yaparak herkesi LÖSEV’e desteğe davet etmişti.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50434 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.