Başkan Akpolat’tan UEFA’ya teşekkür mesajı

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP YOUTUBE CHANNEL

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 14 Ağustos’ta Beşiktaş Vodafone Park’ta Liverpool ile Chelsea arasında oynanacak Uefa Süper Kupa Finali’ni yönetecek ve bir Süper Kupa finalini yönetecek ilk kadın hakem ünvanını elde edecek olan hakem Fransız Stephanie Frappart’ı tüm Beşiktaşlı kadınlar adına sosyal medya hesabından tebrik etti.

İki İngiliz devi Liverpool ve Chelsea arasında bu sene Beşiktaş Vodafone Park Stadyumu’nda oynanacak Süper Kupa karşılaşmasına UEFA tarafından Fransız kadın hakem Stephanie Frappart görevlendirildi.
İlk defa bir kadın hakemin Süper Kupa’yı yöneteceğinin UEFA tarafından açıklanması sonrası da Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat sosyal medya hesaplarından hem Türkçe hem de İngilizce paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı.

‘‘Beşiktaş’ımızda oynanacak UEFA Super Kupa Finali’ne de kadın hakem yakışırdı. Beşiktaşlı tüm kadınlar adına teşekkürler’’ dedi.

A woman referee just perfectly suits the UEFA Super Cup Final in our beloved city Beşiktaş. Our thanks go to the UEFA in the name of all the Beşiktaş women

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP YAYINLARI – RADYO BEŞİKTAŞ CANLI

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP – FOTO HABER

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP – BEŞİKTAŞ WEB TV

Gazete Beşiktaş hakkında 50255 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*