Beşiktaş ‘Ayda Bir Gün Sokak Bizim’ etkinliği bu ay 4 Ağustos’ta!

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP YOUTUBE CHANNEL

Sokak Bizim Derneği, Beşiktaş Belediyesi işbirliğiyle sokak kültürünü canlandırmayı, yaya öncelikli erişimi ve yaşanabilir sokakları temel alan ‘Ayda Bir Gün Sokak Bizim’ etkinliği düzenliyor. 4 Ağustos Pazar günü Türkali Mahallesi Gazi Refik Sokak’ta gerçekleşecek olan etkinlikte tüm Beşiktaşlılar ‘Sokak Bizim’ diyecek.

Beşiktaş Belediyesi, Sokak Bizim Derneği ile birlikte ‘Ayda Bir Gün Sokak Bizim’ etkinliği düzenliyor. İnsanların içinde bulunduğu ulaşım ve trafik problemlerinden yola çıkarak, bu problemin sokak ve sokak kültürü üzerindeki etkileri hakkında farkındalık yaratacak etkinlik 4 Ağustos Pazar günü Türkali Mahallesi Gazi Refik Sokakta gerçekleşecek.

Her ay “Ayda Bir Gün Sokak Bizim” etkinlikleri kapsamında belirlenen sokaklar; gün içerisinde araç trafiğine kapatılarak yayaların, bisikletlilerin, engellilerin kullanımına açılacak.

Etkinlik süresince sokakta her yaştan insanla çeşitli sanat atölyeleri, müzik dinletileri, sokak oyunları, tiyatro gösterileri, piknik, çocuklara yönelik resim atölyesi gibi çeşitli aktiviteler gerçekleştirilecek. Beşiktaşlılar Sokak kültürünü doyasıya yaşayacakları araçsız bir gün geçirecek. Sokaklarımızı geri almak, sokak kültürümüzü yaşamak ve yaşatmak için vatandaşlar bir araya gelecek.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP YAYINLARI – RADYO BEŞİKTAŞ CANLI

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP – FOTO HABER

BEŞİKTAŞ MEDYA GRUP – BEŞİKTAŞ WEB TV

Gazete Beşiktaş hakkında 50255 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*