Lise öğrencilerine yaya geçidinde minibüs çarptı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Lise öğrencilerine yaya geçidinde minibüs çarptı

Beşiktaş’ta yaya geçidinde yolun karşısına geçmeye çalışan 2 lise öğrencisine seyir halindeki minibüs çarptı. Çarpmanın şiddetiyle havaya fırlayarak yere düşen öğrenciler sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

Beşiktaş, Barbaros Bulvarı’nda meydana gelen kaza iddialara göre şöyle gerçekleşti, saat 15.00 sıralarında Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nden çıkan 2 öğrenci karşıdan karşıya geçmek için yaya geçidinin bulunduğu Barbaros Caddesi’ne geldi. Yolun karşısına geçmek için adım attıkları esnada iki öğrenciye seyir halindeki minibüs çarptı. Çarpmanın şiddetiyle öğrenciler havaya fırlayarak yere düştü. Arkadaşlarına minibüs çarptığını gören öğrenciler ise durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri yerde yaralı bir şekilde yatan öğrencilere ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yapılan müdahalenin ardından yaralı öğrenciler Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Bu sırada olay yerine gelen diğer öğrenciler, yaralı arkadaşları için gözyaşı döktü.
Lise öğrencilerine çarpan şoförün yanında oturan kişi,’’ Bir anda önümüze çıktılar, anlayamadık. Ben şoförün yanında oturuyordum. Sanki havadan önümüze düştüler. Yanımızdan bir araç geçti, onun arkasından önümüzde fırladılar’’ ifadelerini kullandı.Minibüs şoförünün lise öğrencilerine yaya geçidinde çarptığını belirten bir görgü şahidi ise, “Yaya geçidinde vuruyor. Şoförle yanındaki arkadaş önlerine aniden fırladıklarını söylemiş. Böyle bir şeyin olması mümkün değil. Çocuklar yaya geçidinden geçiyor. Fırladıkları yerde 15 metre ilerisi. Ben tutanak tutulmasını bekledim. Birebir gören arkadaşta aynı şeyleri söylüyor’’ şeklinde konuştu.Trafik ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlatırken, minibüs sürücüsü ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETE BEŞİKTAŞ OKU

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

Gazete Beşiktaş hakkında 50827 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.