23 Nisan’ı kutladık

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Belediyesi’nden davet vardı. 23 Nisan nedeniyle düzenlenecek olan karnavala tüm çocuklar davet edilmişti. Etkinliğe Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın yanı sıra Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan ve Beşiktaş İlçe Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman’da katıldı.
Beşiktaş Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da, Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını birbirinden görkemli etkinliklerle kutladı.
Beşiktaş Belediyesinden yapılan duyuruda şöyle denilmişti:
“İsmet İnönü Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek olan 23 Nisan Çocuk Karnavalıyla minikler bayramın tadını doyasıya çıkaracak. Beşiktaş Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramında miniklere unutamayacağı bir bayram yaşatacak. İsmet İnönü Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek olan 23 Nisan Çocuk Karnavalında, halk oyunları, şişme oyun grupları, yüz boyama, sosis balon istasyonları, sihirbaz gösterileri ve mobil kütüphane yer alacak. Ayrıca düzenlenecek olan yarışmalarda dereceye giren çocuklara birbirinden değerli hediyeler verilecek.
Bu anlamlı günde etkinliğe; Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman da katılacak. Farklı yaş grubundan öğrenciler de, hazırlayacakları gösterilerle karnavalı şenlendirecek.
Etkinlikte, ‘Beşiktaş Belediyesi Çocuk Bilim Merkezi’ ve ‘Beşiktaş Özgür Pedallar’ grupları, açacakları stantlar aracılığıyla bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.”

Karnavalın Beşiktaş Belediyesi İsmet İnönü Spor Tesisleri Levent Mah. Uğur Mumcu Caddesi No: 3 Levent- Beşiktaş adresinde yapılacağı ve 23 Nisan 2019 Salı günü saat 12:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşti.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50360 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.