Taksici ile motosikletlinin kavgası kamerada

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

İstanbul'un göbeğinde taksici ile motosikletlinin kavgası kamerada

Beşiktaş Dolmabahçe’de motosikletli ile müşteri almak için yol kenarına aniden direksiyon kırarak yanaşan taksici arasında kavga çıktı. Küfür, hakaret ve tehditlerin havada uçuştuğu kavgada öfkeden deliye dönen motosikletli, taksiciyi tartakladı.

Edinilen bilgiye göre, Beşiktaş Dolmabahçe Caddesi üzerinde trafik ışıklarında bekleyen motosikletli, yeşil ışık yandıktan sonra Beşiktaş istikametine doğru seyretmeye başladı. Kısa bir süre sonra en sağ şeride giren motosikletli normal hızda yoluna devam ettiği esnada 34 TVF 27 plakalı taksinin sürücüsü kaldırımda bekleyen müşteriyi gördü. Onu almak için dikkatsiz bir şekilde sağ tarafa yanaşan taksici, direksiyonu şeridinde giden motosikletlinin üzerine kırmış oldu. Bu duruma sinirlenerek öfkeden adeta deliye dönen motosikletli, taksi sürücüsüne “Ne yapıyorsun? Müşteri alacaksın diye üstüme mi gireceksin?” diyerek tepki gösterip hakaret etti. Aynı şekilde karşılık veren taksicinin üzerine yürüyen motosikletli, “Otur oturduğun yere kırmayayım bir taraflarını, senin ağzını burnunu kırarım” diyerek hakaret ve tehdit ettiği taksiciyi aracın içinde tartakladı. Kavgayı gören taksideki müşterinin ve çevredeki vatandaşların araya girmesi ile taraflar birbirinden ayrıldı. Tehdit ve hakaret içeren sözlerle birbirleriyle tartışmayı sürdüren taraflar, daha sonra yollarına devam etti. Tüm bu yaşananlar ise kask kamerasına yansıdı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.