Eğlence mekanında darp edilen kadınların görüntüleri ortaya çıktı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Eğlence mekanında darp edilen kadınların görüntüleri ortaya çıktı

Beşiktaş’ta bulunan ünlü eğlence mekanında kadınların dövülmesine ilişkin kamera görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz Şubat ayında bir mekana giden kadın müşteri, barın özel güvenliği tarafından darp edildiğini belirterek polise başvurmuş ve suç duyurusunda bulunmuştu. Ortaya çıkan görüntüler, mekanda kadınlara uygulanan şiddetin boyutunu gözler önüne serdi.

Beşiktaş’ta bulunan ünlü bir eğlence mekanı çıkışında 6 kadın ile çalışanlar arasında çıkan tartışmaya özel güvenlik görevlileri de dahil olmuştu. Darp edildiklerini söyleyen kadınlar suç duyurusunda bulunurken eğlence mekanından yapılan açıklamada olaylara karışan güvenlik görevlisinin işine son verildiği kaydedilmişti. O gün yaşananlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde çalışanlar ile kadınlar arasında arbede yaşandığı görülüyor. Arbede sırasında kadınlarından birinin dövülmesi görüntülere yansıyor. Çalışanlar, kadınları zor kullanarak eğlence mekanından çıkarıyor.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50583 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.