5 milyon sana çıksa ne yaparsın?..

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

5 milyon sana çıksa ne yaparsın?..

Oyuncu Seda Bakan elinde mikrofon Beşiktaş’ta 5 milyon size çıkarsa ne yaparsınız diye sordu?.. 1 Mart’ta vizyona çıkan ve kadın-erkek ilişkilerinin evrensel çıkmazlarını bir piyango hikayesi üzerinden komik, romantik ve macera dolu sahnelerle gözler önüne seren, yılın en eğlenceli filmi Öldür Beni Sevgilim’in başrol oyuncusu Seda Bakan, sokağa çıktı ve filmde Demet ile Okan (Murat Boz) olarak yaşadıkları olayları halka sordu.


Öldür Beni Sevgilim’in başrol oyuncusu Seda Bakan, sokağa çıktı ve filmde Demet ile Okan (Murat Boz) olarak yaşadıkları olayları halka sordu.


Beşiktaş’ta halkın arasına karışan Seda Bakan, önce “Size piyangodan 5 milyon çıksa ne yapardınız?” diye sordu. Gelen cevaplardan çıkan ortak cevap “Para insanı bozar” olurken en çok dünya turu yapmak, ev almak ve araba almak  hayaller arasında yer aldı.YILDÖNÜMÜ HEDİYESİ GÜLDÜRDÜ


Filmde evlilik yıldönümlerinde Okan (Murat Boz) Demet’e “ütü” hediye edince zaten bir AVM’nin yemek katında gerçekleşmekte olan yıldönümü kutlaması trajikomik bir hal almaya başlar. Özellikle kadınların çok sık başına gelen bu hediye seçimi hakkında çıkan sonuçlar da filmde yaşanan durumu aratmadı. Seda Bakan’ın sorduğu erkeklerin çoğu yaratıcı bir hediye bulamazken, kadınlar da yıldönümlerinde kendilerine gelecek olan ütü, düdüklü tencere gibi hediyelerden mutlu olmayacaklarını belirtti.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 51119 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.