Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı Gazeteciler Gününü kutladı

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı Beşiktaş Medya Grup’u ziyaret etti. Çalışan Gazetecilerin ^Gazeteciler Gününü” kutladı. Emniyetin çalışmaları ve duyurularının sık sık Gazete Beşiktaş ve Beşiktaş Medya Grup aracılığı ile Beşiktaşlılara duyurulacağı bir kez daha açıklandı.

Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı Beşiktaş Medya Grup Başkanı Gazeteci İsmail Baştuğ’u ziyaret etti. Gazete, internet sitesi ve radyoda çalışanlarla tanışan Ercan Çamırcı, tek tek tüm arkadaşları tebrik ederken, Beşiktaş’ın böyle güçlü ve köklü bir iletişim ağına ihtiyacı olduğunu vurguladı. Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı çalışan gazetecilerin gazeteciler gününü de kutladı.

Beşiktaş ilçesi ile ilgili birçok konuda görüş alışverişinde bulunan ikili daha önce yaptıkları ortak çalışmaların devam edeceğini, emniyetin yaptığı çalışmaları ve duyuruları Beşiktaşlılara iletmek için çaba göstereceklerini söyledi.

Huzur toplantıları ile geçtiğimiz aylarda yoğun biçimde gündeme gelen Beşiktaş Emniyeti daha sonra Gazete Beşiktaş’ın Ocak sayısında da yayınlandığı gibi gerçekleştirdikleri çalışmaların üç aylık kısmını açıklamış, uyuşturucu, fuhuş ve kumar olaylarında yapılanları Beşiktaşlılarla paylaşmıştı.

Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı suçlulara göz açtırmamak için, emniyet teşkilatının 7/24 görev yaptığını bir kez daha vurguladı.
Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı yılbaşında ise; 2000 polisin görev yaptığını 52 noktada tedbir alındığını, halkın can ve mal güvenliğini sağlamak için polisin 24 saat hizmet verdiğini söyledi.
Ayrıca tinercilerle ilgili bir dizi çalışma yapıldığını ve köklü tedbirler alınması için adımlar atıldığını söyleyen Ercan Çamırcı, yeni bir uygulama daha getirildiğinin altını çizdi.

Beşiktaş Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, çöp toplama ile ilgili belediye ile ortak bir çalışma yapılacağını söyledi.
Çamırcı, el arabası ile çöp toplayanların disipline edileceği, hatta bir örnek olmaları açısından gerekirse önlük giydirileceğini de belirtti.
Emniyetin çalışmaları ve duyurularının sık sık Gazete Beşiktaş ve Beşiktaş Medya Grup aracılığı ile Beşiktaşlılara duyurulacağı bir kez daha açıklandı.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50336 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.