Kılıçdaroğlu’ndan ittifak açıklaması

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'ndan ittifak açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti ile ittifak süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. İYİ Parti ile ittifak görüşmelerinin devam ettiğini söyleyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Türkiye bu ittifak görüşmelerini başarıyla sonuçlandırır” diye konuştu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti ile yaptıkları ittifak görüşmelerine ilişkin, “Görüşmeler devam ediyor. Umarım güzel şeyler olur, Türkiye bu ittifak görüşmelerini başarıyla sonuçlandırır. Benim de en büyük arzularımdan birisi bu.” dedi. 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisince Türkiye Barolar Birliği Litai Otel’de düzenlenen “İnsan Haklarında Eşitlik ve Adalet Çalıştayı”ndan ayrılırken basın mensuplarının sorusunu yanıtladı.
“İYİ Parti ile devam eden ittifak görüşmelerinde gelinen noktanın” sorulması üzerine Kılıçdaroğlu ” Görüşmeler devam ediyor. Umarım güzel şeyler olur, Türkiye bu ittifak görüşmelerini başarıyla sonuçlandırır. Benim de en büyük arzularımdan birisi bu.” şeklinde konuştu.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi adaylığı konuşulan Mansur Yavaş’la ilgili soruyu ise yanıtsız bıraktı. Kaynak:Milliyet

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50517 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.