Sosyal Medya hesaplarımızı yüz binler takip ediyor

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Gerek Twitter üzerinden gerekse Facebook’tan takip edilen Beşiktaş Medya Grup yayınları gazete radyo hesapları gün geçtikçe daha çok kişiye ulaşıyor.

Facebook üzerinden 150.000’leri aşan hesaplarımız Twitter’den da yine 150.000’leri aşmış durumda. Toplam 300.000 kişiye ulaşan sosyal medya hesaplarımız ile Beşiktaşlıların nabzını tutuyor. Yayınladığımız haber ve programları dünyanın her yerine ulaştırıyoruz. Diğer taraftan sosyal medya hesaplarımız ile iletişim sağlayarak, haberleri ilgili kişilere ve kurumlara ulaştırmayı da hedefliyoruz ve bu yolla bir haberimizin en az 100.000 kişi tarafından okunmasını sağlıyoruz.
Beşiktaş’ın ilk ve tek rakipsiz medya grubu olarak yenilikleri sürdüreceğini açıklayın Beşiktaş Medya Grup yetkilileri gerek PC gerekse mobil uygulamalarla haber ve programların ücretsiz olarak takip edildiğini, dünyanın her yerinden sosyal medya aracılığıyla büyük etki yarattıklarını açıkladılar.

İşte takip edebileceğiniz Beşiktaş Medya Grup Sosyal Medya Hesapları:
Twitter
Facebook
Instagram

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

KARTAL YUVASI

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

Gazete Beşiktaş hakkında 50336 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.