Pepe’ye yılın futbolcusu kupasını verdik

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Beşiktaş Medya Grup tarafından yapılan ve 20.000 kişinin katılıp oy kullandığı geleneksel yarışmada PEPE yılın futbolcusu seçildi.

Pepe’ye kupası Beşiktaş Medya Grup Başkanı, Gazete Beşiktaş ve Radyo Beşiktaş imtiyaz sahibi İsmail Baştuğ tarafından verildi.

Daha önceki yıllarda düzenlenen Beşiktaş Medya Grup yılın futbolcusu kupası yarışmalarında Tayfur, Sergen, Delgado, Tello, Bobo, Quaresma, Necip, Fernandes, Mario Gomez, Oğuzhan ve Atiba kazanan futbolcular olmuştu.

Beşiktaş Medya Grup, Pepe’ye yılın futbolcusu kupası verdi.

Beşiktaş Medya Grup tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen geleneksel yılın futbolcusu yarışması yine büyük ses getirdi. www.besiktas.com.tr haber sitemizden yaptığımız yarışmaya 20.000 Beşiktaşlı katılarak oy verdi. Rekor sayılabilecek katılım sonucunda 7304 oy alan Pepe 2017-2018 sezonu yılın futbolcusu seçildi. 4018 oy alan Quaresma 2. oldu. 3454 oy alan Babel 3 olurken, 2673 oy alan Adriano’da 4. oldu. Diğer oylar Beşiktaşlı futbolcular arasında paylaşıldı.
Tören Beşiktaş Ümraniye Nevzat Demir Tesislerinde yapıldı. Dün, saat: 15.30 başlayan törene Beşiktaş Medya Grup Başkanı İsmail Baştuğ’da katılarak, Pepe’ye yılın futbolcusu kupasını verdi.
Törene basın mensupları, Beşiktaşlı taraftarlar ve futbolcular da büyük ilgi gösterdi. Pepe’ye ayrıca törende kendisine gazeteci ve ressam Buğurcan Baştuğ tarafından verilen özel digital çizimden oluşan bir de resim hediye edildi. Pepe, resmi çok beğendiğini, özenle saklayacağını söyledi. Ayrıca sakatlıktan yeni çıkan Pepe yaptığımız görüşmede formasını çok özlediğini ve hazır olduğunu da belirtti. Pepe Beşiktaş taraftarına ve Beşiktaş Medya Grup’a 1 yıl boyunca gösterdikleri bu emek, destek ve kupa için de çok teşekkür ediyorum”dedi.
Daha önceki yıllarda düzenlenen Beşiktaş Medya Grup yılın futbolcusu kupası yarışmalarında Tayfur, Sergen, Delgado, Tello, Bobo, Quaresma, Necip, Fernandes, Mario Gomez, Oğuzhan ve Atiba kazanan futbolcular olmuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.