Ünlü yazar iddia etti: Oda tv satılık!..

Bİ TIKLA DÜNYANIN HER YERİNDE!..

Yazar  Nihat Genç uzun yıllar yazdığı ODA Tv’yi adeta topa tuttu. Daha önce “ODA TV’de sapmalar var, Canan Kaftancıoğlu’nu öven insanların bulunduğu bir yerde bulunmam mümkün değildir.” diyerek ODA TV’den ayrıldığını duyuran Nihat Genç bu kez de ODA TV’nin nasıl İmamoğlu’nun eline geçtiğini yazdı. “ODA TV ruhen satılmıştır” diyen Genç, “ODA TV, yeni CHP Cumhuriyet, Sözcü ve Halk TV’yle birlikte yeni bir yola girmişler” diyerek ittifakı açığa çıkardı.

Nihat Genç ayrıldığı ODA TV’deki değişime ilişkin bir yazı daha kaleme alarak ODA TV’nin nasıl İmamoğlu’na satıldığını bir bir anlattı. medyada ve Takvim gazetesinde çıkan haber özeti şöyle.

“SEÇİM STARTIYLA İMAMOĞLU HABERLERİ AKAYA BAŞLADI”
İmamoğlu’nun adaylığından itibaren ODA TV’yi ele geçirdiğini vurgulayan Nihat Genç, “Seçim startıyla birlikte ODA TV’ye ‘tekinsiz’ yüzlerce İmamoğlu haberi akmaya başladı.” dedi. Genç, “İmamoğlu yolda yürüdü, İmamoğlu, pencereden baktı, gibi, İmamoğlu’nun her hareketinin ‘haber’ yapılmaya başlanmasıyla ODATV’de yazıp çizenlerin içine büyük bir ağrı girdi.” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu haberlerinin merkezi basın danışmanı Murat Ongun olduğunu vurgulayan Genç, “İmamoğlu haberlerinin elekten ve testten ve eleştiriden ve editöryodan geçirilmeden ODATV’ye saat başı dakika başı girmesine sebep başka ne olmalı, aklım almıyor.” dedi.

“PKK’YA DAYANARAK HABER YAPTILAR

Diyarbakır HDP inası önünde pkkya ‘oğlumu geri verin’ diyerek baş kaldıran anneye ilişkin ODA TV’nin yaptığı haberle ilgili konuşan Genç, “ODA TV, devreye girdi ve PKK’ya yakın bir haber ajansına dayanarak acılı kadının eylemini manipüle eden bir haber yaptı. ODA TV, PKK’ya yakın kaynağa dayanarak, dedi ki, dağa kaçırıldığı söylenen çocuğu ailesi evlendirmek istiyormuş, evlenmemek için kaçtı. Oysa bildiğimiz ODA TV, PKK’ya yakın kaynağa değil bilakis acılı anneye dayanarak haber yapabilmeliydi.” dedi.

“ARTIK ODA TV’NİN RUHU TUTSAK!”
PKK kaynaklarına dayanarak habercilik yaptığını iddia eden ODA TV’nin İmamoğlu ve tayfasının eline düştüğünü ifade eden Genç, ODA TV satıldı mı sorusuna ise “ODA TV ruhen satıldı’. yanıtını verdi.

.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

GAZETECİ İSMAİL BAŞTUĞ YAZILARI

ismail baştuğ

İsmail Baştuğ kimdir? En çok okunanlarda

Güç birliğine var mısınız?.. Haber ve tanıtımlarınızı yayınlıyoruz

Gazete Beşiktaş oku-E gazete

www.besiktas.com.tr

TUMEVA BİLİŞİM-HABER YAZILIMI

TURİZM MUHABİRİ-HABER SİTESİ- TURİZMİN YENİ SOLUĞU!..

BEŞİKTAŞ MİNİ ÇOCUK ANAOKULU

ADNAN EZEN OPTİK VE LENS MERKEZİ – BEŞİKTAŞ

TÜRKİYE TURİZM HABER SİTESİ

LÖSEV

İŞTE FIRSAT1.. TÜM YAYINLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ!..

BİNLERCE VİDEO!.. TIKLA CANLI İZLE…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI YÜZBİNLER TAKİP EDİYOR!..

Gazete Beşiktaş hakkında 50794 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.