SPOR: Kartallar hazırlıklara başladı!

TÜRKİYE’NİN EN ESKİ HABER SİTESİ

Kartallar hazırlıklara başladı!
Kartallar hazırlıklara başladı!

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Cumartesi günü Göztepe ile yapacağı maçın hazırlıklarına dün akşam yaptığı antrenmanla başlayan Beşiktaş, kondisyon ve taktik çalıştı. Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde basına açık yapılan antrenman 1.5 saat civarı sürdü.

Sahada yapılan ısınma ve istasyon koşuları, streching çalışmasıyla başlayan antrenman, top kontrolü, dar alanda oyun ve kontrol pas çalışması, pas çalışmasıyla devam etti.

Yarım sahada minik kale maç ve çift kale maç ile şut çalışması yapılarak antrenman sona erdi.

Ayrıca, Çengelköy Anadolu Lisesi ile Kocaeli Belediyesi’nin katkılarıyla Beşiktaşlı bir grup taraftar da antrenmanı izleyerek Teknik Direktör Şenol Güneş’e çiçek ve plaket takdim ettiler.

Sadece paylaşmak için...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email
Print this page
Print

REKLAM
SON HABERLER

REKLAMYasal Uyarı

  • Türkiye’nin en eski haber sitesidir. Gazete Beşiktaş’ın Kurumsal Haber Sitesi olup, tüm isim hakları Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Basın Yayın Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Basın Yayın ve Valilikçe alınarak, akredite olmuş,  markalar ODTÜ, Türk Patent Enstitüsü tarafından korunmaktadır. Tüm hakları saklı olup, izinsiz kullanılamaz. (2000)
Gazete Beşiktaş hakkında 50914 makale
Yazılı Basın Gazete Beşiktaş'ın Kurumsal Haber Sitesidir. Sarı Basın Kartı Sahibi TGC, TSYD, AIPS, EGD Üyesi Gazetecilerce Yayınlanmaktadır.